iPhone 4

Shitet nga: a 09 Dhj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
shitet iphone 4 ne gjendje shume te mire...bashk me kapak,karikues makine dhe karikues normal 150 euro..jo ndrim..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim