iPhone 4 i zi

Shitet nga: iphone 4 22 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   260 LEK

Komuna: Tiranë
iphone 4 i zi , 16 g , i zhbllokuar fabrikisht, ne gjendje sh te mir.shitet me karikusin dhe kufjet.te interesuarit vetem sms flm . shitet 260 lek ose ndrrohet me cel tjeter plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim