iPhone 4 i zi factory unlock 16gb 180 mij lek i..

Shitet nga: iphon 4 18 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Tiranë
Ios 7.1.2 telefoni esht perdorur gjitmon me kasa mbrojtese dhe esht pothuajse si i ri cmimi fundit esht 180 mij lek ju lutem mos u mundoni me bo pazar sepse nuk ka ulje as 1 mij lek flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim