iPhone 4 i zi 16G unlock me gjitha kartat

Shitet nga: iphon 4 18 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
iphone 4 i zi 16G pa asnje gervishtje shum i ruajtur madje dhe i shpejt ne pordorim unlock me gjith kartat i mbajtur me kujdes per me teper kontakto ne nr e tel oferta zgjat 5 dit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim