iPhone 4 i bardhe 8g i bllokuar dhe punon si i pod

Shitet nga: klaudjani 29 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
eshte shum i mire ne gjedje perfekt dhe per ta zhbllokuar duhen vetem 50 dollare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim