iPhone 4 i Zi 32Gb i pabllokuar ne gjendje perfe..

Shitet nga: Beni 17 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shume i mirembajtur. Blerë ne Gjermani me kuti , karikues dhe kufje .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim