iPhone 4 black

Shitet nga: Imer 12 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4 16 Gb Black ne gjendje shume te mire .
Telefoni eshte i perdorur dhe i ardhur nga amerika.
full unlocked. I zhbllokuar nga fabrika dhe punon me te gjitha kartat.
Shum i paster ne ekran dhe pas, eshte mbajtur me qese !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim