iPhone 4 32GB

Shitet nga: iPhone 4 26 Qer 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes iPhone 4 32GB ngjyre e bardhe origjinal. Funksionon taman vetem qe s'njef karte. Mund te lundroni ne net mund te shkarkoni aplikacione. Mund dhe te ndrohet me ndonje cel tjeter. me konktaktoni ne imail helloalb01@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim