iPhone 4 16 fb akull I ri shum I mbajtur

Shitet nga: iPhone 08 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4 16 fb te zi me iOS 7 I perdorur me qese mat nga te dyja anet dhe me mbrojtese home.cmimi230 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim