iPhona 5 dhe 5S te bllokuar me icloud

Shitet nga: Adi 01 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes iphona 5 dhe 5S te bllokuar me icloud 150 dhe 180 mije !!
ne gjendje te mire ! sasi e limituar ! nxitoni !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim