iPad 3 16gb,3G,pothuajse I pa perdorur

Shitet nga: Silvan 19 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet IPad 3 16gb ne gjendje shume te mire.IPadi eshte I paisur me karikues dhe I zhbllokuar per te gjitha kartat shqiptare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim