iPad 2

Shitet nga: Marsel 02 Dhj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Tiranë
**iPad 2 + Case: 199 Euro**

Pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
I ardhur nga Grecce.

Te interesuarit te kontaktojne ne NR
Cel: 0693641904
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim