iPad 1 32 GB wifi + SIM 3 G

Shitet nga: Mega 01 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iPad 1 ne gjendje shum te mir. 32GB wifi +3G i perdorur vetem per programe studentore dhe per te marr shenime. iPad i ardhur nga Italia dhe nuk eshte i bllokuar. ka pasur vetem nje perdorues. cmimi 180€ por i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim