galaxy S4 nderrohet me z1

Shitet nga: serxhio 31 Tet 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kam nja galaxy s4 versioni me i mire i9505 qe ka dhe 4g dhe me i bukuri black edition ...i ri ne kuti me tgjithe aksesoret ,i sapoblere 380 euro me fleten e garancise 2 vjet ..i hapur vetem per tu testuar , nderrohet me sony xperia z1 te jete ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim