Zte blade 3

Shitet nga: zte 14 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderroj zte blade 3 ne gjendje perfekte kamer 5 megapiksel. 512 mb ram 1ghz procesor
.jap dhe nje lg nga ato te digitalbit me tv origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim