Xperia mini , Xperia x10 mini

Shitet nga: lali 11 Nën 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Celularet jane te perdorur,por ne gjendje te mire dhe pa asnje difekt,si ne foto.
Xperia mini i bardhe 6000 lek.
Xperia x10 mini i zi 4000 lek.
Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim