Vodafone smart 3

Shitet nga: Vodafone Smart 3 30 Qer 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte nje Smartphone shume i mire,dhe pavaresisht parametrave,punon shpejt dhe mund te hape cfaredolloj aplkacioni.Eshte mbajtur gjate gjithe kohes me qese,kshu qe shenjat e perdorimit jane minimale.Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Parametrat jane si me poshte:


Announced 2013
Status Available. Released 2013
DISPLAY Type TFT capacitive touchscreen
Size 480 x 800 pixels, 4.0 inches (~233 ppi pixel density)
Multitouch Yes
MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 4 GB, 512 MB RAM
DATA GPRS Yes
CAMERA Primary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging
Video Yes, 720p@30fps
FEATURES OS Android OS, v4.1 (Jelly Bean)
CPU 1 GHz Cortex-A9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim