Vodafone Smart III

Shitet nga: Endri 04 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer , eshte njesoj si i ri , eshte mbajtur me kujdes nga ana ime eshte vetem nje muaj i perdorur dhe nuk ka asnje gervishtje ne ekran . E shes per vetem 80 mije lek (te vjetra) mund dhe t diskutojme per cmimin Ram 512MB Memorje e brendshme 4GB Kamera 5Megapixel autofocus with led flash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim