Vodafone Smart 4 Power

Shitet nga: Artan 05 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet nje smartphone Vodafone Smart 4 Power i ri, ne kuti te pahapur dhe i mbyllur me pulle sigurie.

Ka parametra shume te mira per cmimin qe ka:
Quad-Core Processor
Ekran 5 inch HD
1GB RAM
4G LTE
Suport per karte memorie te jashtme
Bateri 3000mah qe mban shume
Android 4.4 Kitkat, versioni me i ri i momentit

Per cdo info mund te shikoni dhe faqen http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_4_power-6508.php ose te kontaktoni ne email: 21flex@outlook.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim