Vodafone Chat 655W

Shitet nga: Vodafone 21 Nën 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Vodafone Chat 655W ne gjendje shume te mire fizike dhe funksionale. I bardhe me kutine origjinale karte memorje dhe karikuese origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim