Urgjent!!! Shitet Nokia n8 12 MP

Shitet nga: nokia n8 03 Krr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes nokia n8 12 mp.telefoni eshte ne gjendje shum te mire. ka nje kamera shume cilesore dhe te paster per fotot dhe video. per me teper ktu mund te gjeni te dhenat e telefonit http://www.gsmarena.com/nokia_n8-3252.php ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim