U shittt...Samsung Galaxy s4 gt 9505 white, MADE..

Shitet nga: Galaxy s4 13 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy s4 gt-i9505 i bardhe MADE IN KOREA. Ne gjendje perfekte. Si i ri.
Disponoj faturen e blerjes ne gjermani qe ka akoma dhe nje vit e 2 muaj garanci, kutine e tij me te gjithe aksesoret perkates origjinal.
Telefoni nuk ka as gervishtjen me te vogel. Perfekt ne cdo aspekt.
Ju faleminderit.


Cel: 0674150174 (vod club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim