U SHIT TA GEZOJ AI QE MORI, ISHTE TEL SUPER FANT..

Shitet nga: TONI 10 Maj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
SHES IPHONE 5s 32 gb MEMORIE,, I PASTER FARE

IPHONI KA ARDHUR NGA U.S.A DHE ESHTE FACTORY UNLOCK ME TE GJITHA NUMRAT DHE KOMPANIT

AKTUALISHT KA VERSIONIN IOS 8.3 DHE PUNON SHKELQYESHEM ME PAK FJALE ESHTE PER MERAKE

nga para eshte i paisur me xham mbrojtes kunder gervishtjeve jo me qese

KETO JANE FOTOT ORIGJINALE DHE KETO FOTO FLASIN VETE S KANE NEVOJE PER KOMENTE

MBAN BATERI 1 DIT E GJYSEM PA FRIKE

mundesi nderrimi me samsung galaxy NOTE 4 sepse me duhet ca i madh per punen qe kam jo se eshte me i mire NOTE nga iphoni por ma don puna


UNE JU GARANTOJ CDO GJE PER IPHONIN QE DISPONOJ DHE KAM NXJERR NE SHITJE

cmimi 450euro i diskutueshem
Faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim