U SHIT FLM MERRJEP OKAZIONE VETEM PER SOT SAMSUN..

Shitet nga: samsung s3 28 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Tiranë
SHES SAMSUNG GALAXY S3 ORIGJINAL ,VERSION AMERIKAN 4G ME 2GIGA RAM ,2 HER ME I SHPEJT SE VERSIONI E TJERE,8 MP CAMERA, 16 GIGA MEMORJE E BRENDSHME,VERSIONI ME I MIRE I S3 .TELEFONI , ESHTE I RI ME KUTI , ME GJITHE AKSESORET E VET ORIGJINAL,KUFJE ,FISH,KARIKUES PLUS 3 QESE EKRANI DHE 3 KELLEF MBROJTES SIC MUND TA SHIHNI NE FOTO .CMIMI 175 EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim