U SHIT - FLM merrjep.al★®SAMSUNG GALAXY S3

Shitet nga: Ani 28 Maj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Tiranë
SHES SAMSUNG GALAXY S3 》 I bler ne Gjermani NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA AKSESORET PERKATES ME 2 KELLUF + Fish USB per suportim ne Internet+Menu perdorimi+KUFJE + KARIKUES ORIGJINAL VERSION JELLY BEAN 4.3! SHUM I SHPEJT NE PERDORIM. NGJYRA E ZEZ EKRAN 4.8INC, KAMERA 8 MP DHE KAMERA PERPARME 3 MPXEL! PRITET UPDATE NE VERSION 4.4.2KIT KAT! 》 Telefoni ka edhe kutine origjinale !! Esht mbajtur gjith kohes me kelluf !!
VEMENDJE !!!!!
TEL VETEM SHITET NUK NDRROHET !! FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim