Touch dhe ekran iphone4s i ri

Shitet nga: altini 30 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Tiranë
shes nje ekran bash me touchin per iphone 4s i bardhe ..i ri i pa hapur ...per vetem 19 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim