Toshiba Satellite A500 1GB kart grafike super c..

Shitet nga: Toshiba 13 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Toshiba Satellite A500-14d procesor T6500 320 GB HardDisk 4GB Ram KartGrafike 1GB dhe shkon me ane te teknologjise HyperMemory deri ne 2.3 GB me sistem operativ 32-bit ndersa me sistem operativ 64-bit shkon deri ne 3.3 GB. Laptopi eshte me sistem WINDOWS 7 64-BIT. TE GJITHA LOJRAT E FUNDIT MUND TI LUASH PA PROBLEM FARE . KUSHTON VETEM 250 MIJ LEK TE VJETRAAAAAA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim