Tirane, shes nderroj Go Pro Hero 4 ,Silver

Shitet nga: Niku 12 Nën 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nje super aparat,multifunksional.Mund te perdoret per sporte ekxtreme,ciklizem,ne det ne ajer dhe kudo.Mund te besh foto dhe vidio nen uje deri ne 40 metra.Perfomance deri ne 4k.

Kontakt:

kreshnikxhaxho@yahoo.com


https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=tn_tnmn

Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim