Telefon ore

Shitet nga: telefon ore 27 Tet 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
disponoj ore telefon me menu iphoni shum funksionale.
eshte ne gjendje pune dhe aktualisht me karte vodafone.
kush ka interes per kte lloj ore tme kontaktoj ne nr 0696138770. faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim