Tablet

Shitet nga: kleanti 02 Tet 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
She's tablet ka 1 muaj ka ardhur nga Anglia eshte me parameters fantastike paramatrat I gjeni
Tek link I meposhtem e she's per arsye mosperdorimi jua jap garanci me jete qe eshte I mbajtur vetem ne zyre dhe akoma ka plasmasin qe eshte blere jasht dhe nuk ka asnje gervishtje flm per mirkuptimin......


http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834106007E nderroj me cel laptop home DVD impiant muzike per shtepi ps3 Camer motor scuter ose ndeje produkt tj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim