Tablet

Shitet nga: juxhin 09 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 LEK

Komuna: Tiranë
Dhes tablet Novo8 advanced mini.1muaj i perdorur dhe shte ne gjendje perfekte.I bardhe,me 512 mb ram dhe hapesire 8gb dhe me dalje hdmi.tableti eshte origjinal nga kina jo imitim me wirless,nuk ka karte sim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim