Tablet me karte SIM. Alcatel One Touch Pop 7

Shitet nga: dori 22 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Tablet Alcatel One Touch Pop 7 me karte sim, internet 3g.
1 GB ram
Dual core 1.3 GHz
Bateria 3240 mAh, 8 ore pa u fikur fare
Spo I Bej me reklame se e di qe kush ja di vleren ska nevoj per reklama
Tableti eshte I ri me kutine dhe aksesoret e vet. Per te pare specifikimet e tjera hapni linkun e meposhtem.

http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_7-5939.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim