Tablet e-star

Shitet nga: jorgo 12 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes tablet e-star pak i perdorur ne gjendje te mir.tableti ka ardhur nga greqia dhe eshte i zi nga para dhe u bardhe nga mbrapa.shoqerohet me karikuesin,fishin dhe kllefin ngjyr boqielli.shitet 14000L cmimi u diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim