Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 wifi+3g i bardhe

Shitet nga: indrit 18 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 wifi+3g i bardhe ne gjendje shume te mire. Versioni i att usa, i sapoardhur nga amerika. Ne cmim perfshihet tableti dhe karikuesi me fishe. Per me shume informacione mbi tabletin vizioni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_8_0-5252.php

Cmimi 200euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim