Sony xperia x10 mini

Shitet nga: sony xperia 06 Qer 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes urgjent sony xperia x10 mini.Telefoni eshte shume praktik dhe ne gjendje te mire..pa asnje difekt.
Per me teper ketu mund te gjeni te dhenat e tij. http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-3125.php.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim