Sony xperia nga anglia

Shitet nga: gen sinani 08 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Sony xperia j.me ekran HD 4inch.kamer para dhe mbrapa.me blic.android 4.1.2.me GPS.internet shume I shpejte 3G.telefonin ma kan sjelle nga anglia.nr. 0665978972(viber)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim