Sony xperia lt22i

Shitet nga: skender 05 Nën 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   1 000 EUR

Komuna: Tiranë
cel eshte ne gjendje shume te mir,cel shume i bukur dhe i shpejte ne internet wifi dhe 3g.ekran 4.0 inch,16 giga ne trupe,vidjon hd,dy kamera.ky ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim