Sony xperia j

Shitet nga: gen sinani 01 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Sony xperia j.internet 3G.kamer para dhe mbrapa.ekran HD.android 4.1.2.me GPS.cmimi 100euro.tel.me ka ardhur nga anglia.shitet per arsye se kam iphone5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim