Sony xperia

Shitet nga: gen sinani 04 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Sony xperia j.android 4.1.2.me ekran HD.me GPS.me kamer para dhe mbrapa.me blic.telefonin ma kan sjelle nga anglia.cmimi 110 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim