Sony ericsson xperia x10 mini

Shitet nga: ledion 31 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet tel xperia x 10 mini. android 2.1,tel mjaft praktik dhe shume i vogel, camera 5 mp, per me shume shikoni linkun http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-3125.php.Wireless,kufje origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim