Sony Xperia Z1

Shitet nga: Andi 06 Qer 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Sony Xperia Z1 i bardhe me keto parametra:
Kamera 20.7 mega pixel
2 Giga Ram
16 GB Memorie + karte nqs ju nevoitet me shume.
441 pixel
video 1080p
Eshte telefon fantastik dhe mund te xhirosh video dhe foto nen uje.

Per me shume shiko ne : http://www.youtube.com/watch?v=RFc9HlXUGeA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim