Sony Xperia Z

Shitet nga: A 04 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sony Xperia Z Ekran - 1080 x 1920 pixels, 5.0 inches Ngjyrat dhe rezulucioni -TFT capacitive touchscreen, 16M colors Memorije 16GB Ram 2Gb. CPU - Quad-core 1.5 GHz Krait Camera Mbrapa- 13.1 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash. Camera para - 2.2 MP, 1080p@30fps . Vidio kualitet - 1080p@30fps, HDR
OS - Android OS,4.4.4 (KitKat),shum shpejt v5.0 (Lollipop). Eshte kunder ujtit me shum se 1 meter dhe reziston me shum se 30 minuta. Rrjet 2G 3G 4G + Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot.

Telefoni nuk ka asnje gervishtje me te vogel shum i paster i shpejte dhe praktik me updatet e fundit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim