Sony Xperia Z 16GB Unlocked

Shitet nga: Sony 12 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje shume te mire vizuale dhe funksionale.
Me karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim