Sony Xperia T

Shitet nga: Bledi 29 Krr 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Sony Xperia T, i perdorur. Ka disa shenja normale perdorimi ne pjesen e jashtme te kapakut, por eshte ne gjendje shume te mire pune ne te gjitha funksionet e tij. Eshte i ardhur nga Gjermania dhe i azhornuar ne versionin 4.3 Android. Eshte nder modelet me te avancuar te aparateve celulare.

- Memorje e brendshme: 16 GB
micro sd deri ne 32GB
- CPU: Dual-core 1.5 GHz Krait
- RAM: 1 GB
- Kamera 13 MP HD
- Kamera sekondare 1.3MP 720P
- Video 8 MP HD 1080p@24fps, stereo sound rec
- Ekrani: 4.55" HD
me xham rezistent ndaj gervishtjeve
- OS: Android 4.3 Jelly Bean

Cmimi 16.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim