Sony Xperia ST21i Nokia E51Gold

Shitet nga: Naser 06 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 LEK

Komuna: Tiranë
Okazion Shitet Sony Xperia ST21i Ose Kembehet Me Nokia E51 Gold...
Telefoni eshte ne gjende shume te mire ....
Eshte i perdorur nga Student....
Ka 3 muaj perdorim dhe eshte i Ardhur Nga ITalia....
Ka mermorje 2Gb...
Punon Me cdo LLoj Karte Sim....
Ka te Gjitha ProgrAmet e Instaluara si:Viber,Facebook,Messanger,Instagram,Whatss App,Apps Look,Retrica,Etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim