Sony Xperia S

Shitet nga: Euaggelos 11 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Sony Xperia S (LT26i)
Kamera 12MP dhe kamera perpara 5MP
Android 4.3.1
Bluetooth
WiFi shum e forte
Memoria 25 GB
GPS
Radio
4 muaj e perdorur
Ne gjendje te mire
E blere ne Greqi
Jo e gervishur sepse ka plasmas
Jo e cukitur sepse ka llastik mbrojtes
E vlereshme ne Tirane ne Korce edhe ne Pogradec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim