Sony Xperia Lt 26i

Shitet nga: skender 08 Nën 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Cel vjen I Ri fare super cel.ekran 4.3 inch.procesor 1.4 ghz dual core.12 mp kamera.1giga rame.super i shpejte ne Wifi dhe 3G.dhe shume i bukur nga pamja.ky ne foto.vjen me cover original.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim