Sony Xperia LT22-LT22i Bateri

Shitet nga: Kipo 13 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Tiranë
Bateri per telefonat smartphone te vecante sony ericsson XPERIA LT22 dhe LT22i
E re e pa perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim