Smartphone HTC ONE X

Shitet nga: smartel 26 Gsh 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje te mire. Dhe shum i shpejt, per ato qe ja din vleren :)

specifikimet e plota:

linku http://www.gsmarena.com/htc_one_x_at&t-4614.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim