Shkembej Iphone 4s 16gb i ri i bardhe dhe nje te..

Shitet nga: Dhimiter 10 Tet 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Nderkohe dua ta shkembej nje iphone 4s i sapoardhur nga franca i mirembajtur dhe i zhbllokuar pa asnje problem.. Celulari eshte i zi ose i bardhe sepse kam dy ne dispozicion me nje samsung s4 dhe ti jap si shkembim nje celular porche i cili eshte sa nje celes porshe sh praktit dhe funksional..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim